Naše jamstvo

Neverjetno smo ponosni na našo ekipo in verjamemo, da bomo ponujamo izdelke najvišje kakovosti za vaše ljubljenčke. Če imate kakršne koli pomisleke glede izdelka, vam priporočamo, da se obrnete na našo službo za pomoč uporabnikom, da bomo lahko čim prej rešili težavo. Ničesar ne prepuščamo naključju, saj želimo najboljše možno doživetje za vašega štirinožca! Zaupanje gradimo, ko spoštujemo vaše potrebe in to je tisto, kar nas žene vsak dan!

Pawwww – místo, kde se děje jen to nejlepší.

Domov je tam, kde jsou tlapky. Nic se nemůže rovnat pocitu být doma se svým čtyřnohým přítelem, izolováni od světa. Tenhle pocit najdete na Pawwww.

Váš mazlíček si zaslouží promyšlené a kvalitní výrobky – od výroby přes dopravu až po servis, a to vše za dostupnou cenu.

Jsme tým milovníků zvířat, který vám a vašemu chlupatému kamarádovi věnuje pozornost, jakou si zasloužíte.

V Pawwww si rádi povídáme o našich domácích mazlíčcích a o tom, jaké výrobky by mohly být pro naše miláčky dobré.

Pokud správný výrobek ještě neexistuje, pak jsme si stanovili cíl vytvořit a vyrobit tyto věci sami. Například náš jedinečný pelech pro psy z borového dřeva s udržitelnými materiály, snímatelnou látkou a recyklovaným borovým dřevem.

Naším snem je být blízko našim zákazníkům. Proto Vás žádáme: Mluvte s námi. 

Lidé z Pawwww s vámi rád hovoří a berou vaše rady v úvahu. Chceme se neustále zlepšovat a stát se ještě lepšími v tom, co děláme. K tomu potřebujeme vaši zpětnou vazbu. Ať už se jedná o e-mail, Instagram nebo telefon. 

Takže Pawww je náš pokus vytvořit svět, kde jsou lidé a zvířata nejlepšími přáteli. Jediný svět, ve kterém chceme existovat. Svět laskavý k vašemu domácímu mazlíčkovi, který se na vás dívá svýma velkýma, milujícíma očima!